Onderzoek van het Verwey-Jonker Instituut.
Lees verder +Op basis van praktijkvoorbeelden onderzochten SiRM en DSP-groep of de maatschappelijke meerwaarde van arbocuratieve zorg hoger is dan de kosten.
Lees verder +Onderzoek van Ipsos I&O samen met Decisio in opdracht van de Provincie Groningen.
Lees verder +Onderzoek door Ipsos I&O in opdracht van het Ministerie van VWS
Lees verder +Onderzoek door Ipsos I&O in opdracht van de FNV
Lees verder +Ipsos I&O was, in opdracht van De Nederlandse Arbeidsinpectie, verantwoordelijk voor de enquête onder hulpvragers.
Lees verder +In opdracht van de provincie Overijssel is onderzoek gedaan naar de mate waarin Overijsselse productiebedrijven (de maakindustrie) bezig zijn met de transitie naar een circulaire economie.
Lees verder +In opdracht van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties heeft RIGO een marktverkenning uitgevoerd naar mogelijke uitvoerders van het NFBK.
Lees verder +Onderzoek in samenwerking met KPMG voor het Ministerie van Financiën.
Lees verder +Voor de Adviesraad Sociaal Domein Purmerend is onderzocht hoe het ervoor staat met de toegankelijkheid van armoederegelingen in Purmerend.
Lees verder +Evaluatie door SEOR in samenwerking met Ockham / IPS in opdracht van het ministerie van SZW
Lees verder +Evaluatie door RIGO in opdracht van ministerie van BZK
Lees verder +In opdracht van de SBB (Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven) heeft SEOR in 2023 diverse sectoranalyses opgesteld.
Lees verder +DSP-groep heeft in opdracht van de gemeente Deventer een onafhankelijk onderzoek uitgevoerd naar de knelpunten bij de implementatie van het beleidskader Inzet op ondersteuning en geldzorgen.
Lees verder +Stichting Onderwijsgeschillen: duurzaam noodzakelijk Naar het best passende subsidie-instrument
Lees verder +